Chcete vyhrať mobilný telefón? Je tu opäť Deň bez hotovosti!.

Bratislava, 30. októbra 2019 – Platíte radšej kartou alebo mobilnými platbami ako hotovosťou? Ak áno, stačí sa zaregistrovať a môžete vyhrať nový mobilný telefón.

Už o pár dní, 7. novembra 2019, sa uskutoční konferencia Deň bez hotovosti, na ktorej odborná aj laická verejnosť zdieľa svoje skúsenosti z platieb kartou, online alebo cez mobilné platby, ako sú Google Pay a Apple Pay.

A znovu je v rámci akcie otvorená pre verejnosť aj obľúbená súťaž o mobilný telefón. V tomto roku sa hrá o 3 x Samsung Galaxy Note 10. Ako ho môžete vyhrať?

Stačí, keď v týždni pred akciou, to znamená od 31. októbra do 6. novembra 2019, zaplatíte platobnou kartou, prípadne cez aplikáciu Apple Pay alebo Google Pay a svoju transakciu si zaregistrujete na stránke www.denbezhotovosti.sk/sutaz/ (jednoducho tam opíšete číslo z účtenky a pridáte svoje údaje).

Po skončení konferencie, 7. novembra 2019, potom prebehne žrebovanie o mobilné telefóny Samsung. Ak vyhráte, organizátor, ktorým je Združenie pre bankové karty, vás následne kontaktuje a dohodne s vami podrobnosti pri prebratí výhry.

Nezabudnite, že čím viac platíte bezhotovostne, tým je vaša šanca vyhrať vyššia! Samozrejme, ak si každú transakciu nezabudnete zaregistrovať na www.denbezhotovosti.sk/sutaz/ 🙂

 

 

Príbuzné články

Máte otázky? Neváhajte nás kontaktovať 02 / 12 345 678